HiddenFields

حریم خصوصی

برای ما در شرکت طرح و پردازش فرا رایانه، حفظ حریم خصوصی کاربران اهمیت فراوانی دارد. برای ثبت سفارشات و تکمیل فرآیند خرید، برخی از اطلاعات از کاربران مورد نیاز خواهد بود. در این بیانیه سعی خواهیم کرد اطلاعاتی از کاربران که در سایت فرا رایانه ذخیره می‌گردد و همچنین نحوه استفاده از آن‌ها را شرح دهیم. 

اطلاعات جمع‌آوری شده:

برای ثبت تیکت در سایت فرا رایانه لازم است اطلاعاتی را وارد نمایید. 

اطلاعاتی که شما ثبت می‌کنید به منزله اطلاعات واقعی می‌باشد و در صورتی که خلاف این موضوع ثابت شود فرا رایانه این حق را دارا خواهد بود تا از طریق مراجع قضایی، موضوع را پیگیری نماید. 

در کنار اطلاعاتی که توسط خود شما به سایت فرا رایانه ارائه می‌شود، اطلاعات دیگری نیز توسط فرا رایانه شامل IP شما و اطلاعاتی در خصوص زمان مراجعه شما به وب سایت به صورت کوکی ذخیره می‌گردد.

در صورتی که از طریق سایت پرداخت آنلاین نمایید، شماره پیگیری و تراکنش شما در رینوک ثبت می‌شود. پرداخت‌های شما در فرا رایانه تماماً از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌پذیرد و فرا رایانه به اطلاعات کارت‌های بانکی شما دسترسی نخواهد داشت. نوع دستگاهی که با آن خرید انجام شده است (موبایل، کامپیوتر شخصی و ...) توسط فرا رایانه ذخیره می‌گردد.

امنیت اطلاعات:

فرا رایانه با رعایت تمامی تدابیر امنیتی و به کار گیری روش‌های نوین امنیت اطلاعات، تمامی تلاش خود را در جهت حفظ حریم خصوصی و صیانت از اطلاعات کاربران به کار خواهد بست.

سایر وب سایت ها:

فرا رایانه در خصوص رعایت حریم خصوصی توسط وب سایت های دیگری که لینک آن‌ها در فرا رایانه موجود است، هیچ گونه تعهدی ندارد.

پیشنهادات:

در صورتی که در خصوص این بیانیه سؤالاتی دارید و یا پیشنهاداتی جهت بهبود آن‌ها دارید، می‌توانید سؤالات و پیشنهادات خود را به روابط عمومی فرا رایانه ارائه فرمایید.