HiddenFields

قوانین و مقررات

سایت فرا رایانه برای ارائه خدمات پشتیبانی، اطلاع‌رسانی و اشتراک‌گذاری نظرات استفاده‌کنندگان طراحی شده و رعایت قوانین زیر برای استفاده‌کنندگان الزامی است.

هر گونه فعالیت در وب‌سایت که در تضاد با حتمیات بین‌المللی باشد، ممنوع است.

بکار بردن الفاظ ناشایست، بی احترامی و توهین به کاربران، عقاید و اعتقادات، افراد و اشخاص، ادارات و سازمان‌ها، خلاف قوانین وب‌سایت می‌باشد و با شخص خاطی برخورد خواهد شد. همچنین مدیر وب‌سایت این حق را دارا خواهد بود تا مطلب مورد نظر را بدون کسب اجازه از شخص منتشرکننده‌ آن، حذف کند.

ورود کاربران به سایت فرا رایانه به معنای پذیرفتن قوانین و ضوابط فرا رایانه می باشد.

شرکت‌ها و اشخاص مکلف‌اند در خفظ رمز کاربری کوشا بوده و رمز کاربری را صرفاً در اختیار ادمین سیستم قرار دهند.

مسئولیت هر درخواست خدماتی (تیکت) که از طرف مشتریان برای واحد پشتیبانی ارسال می‌شود از جنبه‌های رعایت کنترل داخلی مشتری، رعایت مفاد قانون مبارزه با پول‌شویی، رعایت مفاد قانون مالیات‌ها به عهده کاربر ارسال کننده تیکت می‌باشد و فرا رایانه صرفاً قابلیت انجام آن را در واحد فنی نرم افزار بررسی و در صورت تأیید واحد فنی ، درخواست را انجام خواهد داد.

اگر فردی با نام دروغین یا به جای فرد دیگری اقدام به ایجاد تیکت و ... کند، فرا رایانه این حق را دارا خواهد بود تا ار طریق مراجع قانونی، فرد مورد نظر را مورد پیگرد قرار داده و صفحه‌ مورد نظر را حذف کند.

نمایش مطالب هر یک از اعضاء در وب‌سایت، بیانگر نظر و عقیده مسئولان وب‌سایت نمی‌باشد.

مسئولیت و صحت تمامی مطالب منتشره و سایر اطلاعاتی که اشخاص در صفحه‌ خود قرار می‌دهند، متوجه خود شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) می باشد و سایت فرا رایانه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات و مطالب منتشره‌ اعضای وب‌سایت ندارد و نخواهد داشت.

کلیه فعالیت‌هایی که همراه با انتشار ویروس، تروجان یا هرگونه برنامه مخرب دیگر باشند؛ تخلف محسوب می‌گردد.

هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران، عکس‌ها و مشخصات آن‌ها ممنوع است.

فرا رایانه هیچ گونه مسئولیتی در مورد محتوای پیام‌هایی که بین اعضاء فرستاده می‌شود، ندارد و مسئولیت تمامی مطالبی که اعضاء به صورت خصوصی و در قالب پیام برای یکدیگر ارسال می‌کنند متوجه فرستنده‌ مطلب است.

ارسال هرگونه پیامک، ایمیل و ... با نام فرا رایانه و با شماره‌ها و ایمیل‌های متفاوت، غیرقانونی محسوب شده و سایت فرا رایانه، موارد فوق را مورد پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

کلیه محتوای موجود در وب سایت متعلق به فرا رایانه می‌باشد و هرگونه استفاده از متون، اشکال گرافیکی، لوگو و ... بدون کسب اجازه کتبی از شرکت طرح و پردازش فرا رایانه غیرقانونی تلقی می‌گردد و حق پیگرد قانونی، برای فرا رایانه محفوظ می‌باشد.

هرگونه استفاده از ربات‌ها، ابزارهای داده‌کاوی و ... جهت استخراج اطلاعات موجود در وب‌سایت فرا رایانه غیرقانونی بوده و فرا رایانه حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.