HiddenFields

پشتیبانی نرم افزار

 

 

سرعت فزاینده تکنولوژی باعث شده که نرم افزارها بدون پشتیبانی ارزش و کارایی خود را به سرعت از دست بدهند و این موضوع باعث گردیده که خدمات پشتیبانی در شرکت طرح و پردازش فرا رایانه به منظور حفظ کارایی سیستم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار شود .

خدمات پشتیبانی فرا رایانه شامل ارائه آموزش‌های موردی و رفع اشکال کاربران ، ارائه مشاوره و راهنمایی جهت بهره‌برداری بهینه از سیستم، رفع خطاهای احتمالی نرم افزار، ارائه نسخه‎ها‎‎ی ارتقاء یافته نرم افزار و همکاری در بازیابی سیستم در صورت خرابی می‎باشد.

امروزه با گسترش شبکه هاي اطلاعاتي و اينترنت سرعت مناسب در خانه ها و شرکتها، به جهت افزایش بهره وری کارشناسان پشتیبانی کلیه خدمات پشتيباني فرا رایانه به صورت آنلاين و با استفاده از ابزارهاي مبتني بر اينترنت به مشتريان ارائه مي شود .

در طول روز کاربران بسياري که از نرم افزارهاي MIS , ERP , BPMS , BI  فرا رایانه استفاده مي کنند از طرق مختلف مانند ارسال تیکت ،  ايميل، تلفن، چت آنلاين و يا سایر سرويس هاي خاص شرکت، با ما ارتباط برقرار کرده و براي پاسخ به سوالات شان در خصوص نحوه استفاده ، نیاز گزارشی جدید یا مشکلات احتمالی ، از کارشناسان پشتیبانی درخواست راهنمايي و کمک مي کنند .

کارشناسان پشتيباني فرا رایانه از ساعت 08:00 لغایت 17:00  در روزهای کاری مشکلات کاربران را حل کرده و يا اينکه به سوالات فني و تخصصي آنها پاسخ گویی می کنند .

کارشناسان پشتيباني نرم افزار علاوه بر اینکه دانش فني و کامپيوتري لازم را دارا هستند ، با شرکت در دوره های آموزشی نسبت به مباحث حسابداري و مالي ، قوانین و مقررات ، منابع انسانی ، بازاریابی و فروش ، تولید و طراحی فرایند های کسب و کار نیز آشنا خواهند شد تا بهتر بتوانند نیازهای مشتریان را فهمیده و راه حل مناسب ارائه دهند .